-

УКР | РУС

-

Вміст кисню і вуглекислого газу в повітрі

узор2 - Вміст кисню і вуглекислого газу в повітрі

Повітря, яким дихаємо, безпосередньо впливає на якість сну, працездатність, настрій і метаболізм організму в цілому. Вся справа в тому, що для людського організму існує оптимальний склад обсягів кисню, вуглекислого газу та азоту в повітряному середовищі.

Відсоток кисню в повітрі:

Регулювання рівня вуглекислого газу в приміщенні

Правильно організована вентиляція - найефективніший метод регулювання об'ємної частки вуглекислого газу в повітряному середовищі офісів, квартир, будинків та інших житлових і адміністративних приміщень. Звичайно ж, є істотна різниця в регулюванні повітрообміну громадських будівель і приватних будинків, квартир. У громадських місцях, досить буде інтуїтивно збільшувати продуктивність припливно-витяжної системи, в залежності від кількості відвідувачів. У житлових, слід більш тонко відстежувати якість повітря, шляхом установки розумних датчиків-аналізаторів повітряного середовища.

регулювання вуглекислого газу

Головна мета регулювання вентиляції, є економія ресурсів на підігрів припливного повітря в холодний період року. У нашого вітчизняного виробника вентиляційного обладнання "Вентс", є спеціальні датчики CO2-1 і CO2-2 для вимірювання об'ємної частки вуглекислого газу в повітрі. Управління відбувається шляхом включення / відключення вентиляторів або плавне регулювання за допомогою частотного перетворювача (застосовується в системах вентиляції, продуктивністю понад 1000 м3/год).

Перевага автоматизації вентиляції за змістом вуглекислого газу:

-

Замовити послугу:

-- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -