-

УКР | РУС

-

Паспорт систем вентиляції

узор2 -

Зміст:

-

Визначення:

паспорт вентиляції

Паспорт системи вентиляції - це документ результатів випробувань, технічних характеристик і аксонометрической схеми системи вентиляції або кондиціонування. Випробування проводяться після пусконалагоджувальних робіт перед здачею її в експлуатацію або, якщо це вже діюча система, за фактичними показниками випробувань.

Згідно ДСТУ-Н Б В.2.5-73:2013 (СНиП 3.05.01-85) України, склад документа:

  1. Адреса об'єкта і призначення приміщення.
  2. Позначення систем.
  3. Місця розміщення обладнання.
  4. Технічна документація на вентиляційне обладнання, тобто основні параметри вентиляторів, фільтрів, охолоджувачів, калориферів в проектному і фактичному значенні.
  5. Таблиця точок випробувань з проектними і фактичними показниками.
  6. Аксонометрична схема розташування повітроводів з позначенням на ній точок випробувань.

Призначення документа

Санітарно-епідемічна служба, яка контролює організацію здорового клімату в приміщеннях, де є підвищене виділення шкідливих речовин або виділення високої температури. До таких приміщень належать: склади, рентген кабінети, кабінети лікарів, ресторани, дитячі садки, торгово-розважальні центри, стоматологічні кабінети і т.д.

За чинним ДБН України, в громадських місцях, де повинна бути вентиляція, необхідно регулярна перевірка ефективності системи і допускає експлуатацію таких приміщень на наступний період часу. При спірних питаннях з санепідем службою, цей документ буде позитивним аргументом. Як правило, паспортизація систем вентиляції, проходить після монтажу і пуско-налагоджувальних робіт. Система вентиляції повинна проходити випробування не менше ніж один раз на рік, з занесенням поточних показників.

Вимоги до організації

аеродинамічні випробування

✔ Організація, яка проводить комплекс аеродинамічних випробувань, повинна мати ліцензію на пусконалагоджувальні роботи по вентиляції, мати в штаті дипломованих інженерів, а також повірений анемометр або договір з лабораторією, яка буде проводити випробування.

Акт ефективності.

Для позитивного рішення щодо видачі дозволу на експлуатацію приміщення, для органів контролю санітарних норм, може не вистачити паспорта вентиляційної системи, щоб зрозуміти, що технічні умови по вентиляції виконуються згідно діючих вимог.

Для обгрунтування законності своїх намірів, замовнику або власнику потрібно організувати випробування системи вентиляції, для підтвердження її ефективності в конкретному виді використання приміщення. Тобто, наприклад, якщо це рентген кабінет, то по ДБН В.2 ..- 10-2001 України, в приміщенні повинен бути передбачений триразовий повітрообмін. Найнята організація зобов'язана призначити комісію на виконання замірів тяги і припливу, огляду технічного стану та за результатами перевірки видати клієнту акт з обґрунтованим висновком про дотримання санітарних норм при експлуатації цього приміщення з даними повітрообміном.

Зразок декількох сторінок з паспорта припливної системи:


зразок паспорта №1 зразок паспорта №2 зразок паспорта №3 -

На завершення слід зазначити ..

✔  Що при обстеженні об'єкта, з'ясовуються помилки проектування і монтажних робіт. Позначивши ці помилки, можна вибрати методи виправлення їх. Для виготовлення паспорта системи вентиляції, фахівці ТОВ "Енергосистеми" кваліфіковано проводять випробування на всі параметри і за їх результатами оформлює паспорт або акт ефективності.
    У нас є всі необхідні документи для проведення аеродинамічних випробувань і видачі паспорта на систему вентиляції, або кондиціонування.
✔   Телефонуйте і замовляйте у нас послуги з паспортизації, і ми якісно і термінові терміни виконаємо випробування і виготовимо документи. Ціна вас приємно здивує.

-

Замовити послугу:

-- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -