-

УКР | РУС

-

Вентиляція і кондиціонери

узор2 -

Якщо у вашому приміщенні:

бактерии

Шкідливі бактерії...

спекотно

Спекотно...

кисень

Мало кисню...

запахи

Неприємні запахи...

вологість

Надлишок вологості...

пиль

Пил в повітрі...

-

иконка-1 Більше 10 років ми займаємося монтажем вентиляції і кондиціонерів, виготовленням паспортів на підставі аеродинамічних випробувань. Маємо досвід реалізації оптимального клімату в приміщеннях різного призначення. Найчастіше, до нас звертаються власники ресторанів, кальяну барів, стоматологічних центрів, офісів, складів, заправки, магазинів, а також приватні житлові будинки і квартири.

why-3 Результат кондиціонування або повітрообміну може кардинально залежати від правильно виконаного розрахунку. На етапі узгодження, ми пропонуємо до реалізації технічні рішення найбільш економічно доцільні, при експлуатації. При проектуванні і монтажі дотримуємося норми і правила, прописані в ДБН В.2.5-67:2013 "Опалення, вентиляція і кондиціювання".

why-4 Ми співпрацюємо з багатьма перевіреними виробниками кліматичної техніки і автоматики, такими як Systemair (Швеція), Soler & Palau (Іспанія), Вентс (Україна), Аеростар (Україна), Mitsubishi Heavy (Тайланд), Gree, Cuper & Hunter і ще багато інших відомих брендів. В основному віддаємо перевагу ціна-якість в окремому проекті або ж конкретних вимог клієнта.

why-5 Є достатня кількість виконаних об'єктів, щоб давати рекомендації за завданням до проектування і підбору комплектуючих. В першу чергу продаємо свій досвід. Деякі з наших об'єктів, можна побачити на сторінці: https://ensy.com.ua/objecti

иконка-6 Завжди готові до компромісів і намагаємося пропонувати якомога вищий сервіс послуг, щоб клієнти звернувшись одного разу завжди рекомендували нас як фахівців високого рівня з адекватною вартістю.

Звертайтеся до нас, ми обов'язково домовимося !!!

Установка кондиціонерів

- -

Установка кондиціонера - висококваліфікована і дуже трудомістка процедура, що вимагає не тільки теоретичних знань про правила виконання монтажу, а й практичного досвіду. Наші багаторічні труди, забезпечують безпомилкове закінчення роботи у всіх нестандартних ситуаціях.

Звичайно ж, на 100% не можна виключити якусь помилку, але для цього і існує гарантія на виконаний монтаж, яку ми надаємо. Така гарантія включає в себе: якість вальцювальних з'єднань (гарантія на відсутність витоку газу), правильне підключення дренажу (відсутність течі конденсату з внутрішнього блоку), правильна термоізоляція труб і підключення електричних з'єднань.

Вартість робіт, а також прайс з актуальними цінами на додаткові матеріали та послуги, можна подивитися на сторінці: https://ensy.com.ua/mcond

купити
Спліт системи
мульти-спліт
Мульти-спліт
купити
Канальні
підлоговий вид
Стельові
касетний тип
Касетні
колонний вид
Колонні

Існує багато різноманітних систем охолодження, які в тих чи інших випадках найбільш відповідають умовам і запитам замовника. Найбільш популярні настінні , так як ціна на бюджетні моделі багатьох влаштовує і вартість установки щодо нижче інших. Друга за популярністю мульти-спліт система : дорожча техніка і монтаж, але в багатьох випадках незамінна через свою можливості підключати 2-6 внутрішніх блоків на один зовнішній. Далі йдуть менш популярні види кондиціонування: канальні, касетні, стельові і колонні ... Їх використовують трохи рідше ...

Для підбору кондиціонера по потужності, ціною і бренду, ми підготували зручну сортування на сторінці: https://ensy.com.ua/air-conditioners

Випробування магістралі на герметичність

При монтажі мульти-спліт або VRV системи кондиціонування, монтаж починається з прокладки мідних труб в термоізоляції з Міжблочні кабелі. Якщо це VRV, додатково згуртовуються рефнети. Завершальним етапом закладки, є випробування на герметичність.

Навіщо потрібно відчувати фреонову магістраль на герметичність після закладки:

Для цього, з замовником необхідно провести випробування фреонової магістралі, і скласти акт на наявність герметичності.

Процедура випробування наступна:

Монтаж вентиляції

- -

Монтаж вентиляції - комплекс послуг по організації керованого повітрообміну. Складається з ряду послідовних підготовчо-розрахункових, монтажних і пусконалагоджувальних процесів. А на завершення, виготовлення паспортів.

Для подання загальної картини взаємодії замовника з підрядником, можна позначити наступну послідовність подій:

  1. Отримання від клієнта технічного завдання на виконання повітрообміну на об'єкті (на етапі обговорень особливостей експлуатації, переваг дизайну, призначення площ і зручності користування, ми з'ясовуємо: сумарну продуктивність вентиляції, джерела теплоносія для обігріву припливу, можливість використання рекуперації тепла, допустимі параметри шуму , можливе розміщення комплектуючих).
  2. Обговорення і узгодження проектного рішення з кошторисною вартістю обладнання з монтажем.
  3. Підписання договору і отримання авансу на закупівлю вентиляційного обладнання та замовлення виробів з оцинковки.
  4. Підготовка графічної частини для більш детального проектного розрахунку і узгодження деталей розміщення обладнання.
  5. Закупівля і доставка основного вентиляційного обладнання та замовлення повітропроводів з виробами з оцинковки.
  6. Виконання монтажу відповідно до встановленого графіка.
  7. Пускова наладка і системи.
  8. Підписання актів з побажанням один одному найкращого.

Гарантія

Гарантія на послуги

✔ Всім покупцям техніки, ми видаємо документи на захист від заводських дефектів. Ми працюємо з перевіреними виробниками, які мають сервісну службу та порядок проведення ремонту. Терміни на кожен агрегат можуть відрізнятися, в середньому це 2-3 роки. За умови, що техніка правильно змонтована і експлуатувалося за умовами виробника.

✔ Виконуючи монтажні роботи, ми видаємо 1 (один) рік на перевірку. Цього терміну достатньо, щоб з'ясувати будь-яку технічні несправності. Якщо виникають питання, ми оперативно реагуємо безкоштовно виправляємо помилки, якщо вони допущені з нашої вини. Але помилок намагаємося не робити.

✔ Як і на всю електротехніку, що купується в магазинах, за чинним законодавством, існує можливість повернення протягом 14 днів, якщо:

Партнери

Сертификат Daikin Сертификат Cuper&Hunter Сертификат Gree -

Замовити послугу:

-- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -