-

УКР | РУС

-

Кондиціонери

узор2 -
Спліт системи
Спліт системи
мульти-спліт системи
Мульти-спліт
канальні системи
Канальні
стельовий тип
Стельові
касетний тип
Касетні
колонний тип
Колонні
Очистити
-

Фільтр товарів:

Сортувати:

За ціною, спочатку найдешевші
За ціною, спочатку найдорожчі
Потужність, спочатку менша
Потужність, спочатку велика

Площа приміщення:

20 м2 25 м2 30 м2
50 м2 60 м2 70 м2
80 м2 100 м2 и более

Тип системи:

Спліт-система
Мульти-спліт
Канальний тип
Касетний
Потолочный
Колонний

Производитель:

Gree
Cooper&Hunter
Mitsubishi Electric
Carrier
Hyundai
LG
Leberg
Neoclima
Panasonic
Toshiba

Тип компресора:

On/Off Inverter

Обрано:
-

Який кондиціонер вибрати...

Який вибрати

Перед тим як купити кондиціонер, часто доводиться "перелопатити" не один десяток сайтів з описом недоліків і переваг тих чи інших систем і виробників. Головні терміни, які знаходять в описі:

У чому перевага инверторного кондиціонера?

Купити побутовий кондиціонер

Щоб відповісти на це питання, потрібно ввести в курс справи тих, хто збирається купити кондиціонер для будинку, але не бачить різниці між спліт-системами. Варіанти інверторних кондиціонерів з'явилися на ринку відносно недавно. Потрібно віддати належне технології і японським розробникам, які подбали про ручному регулюванні продуктивності компресора. Типовий кондиціонер розрахований на роботу з постійною потужністю, він вмикається і вимикається відповідно до вказаної температури на пульті управління. На відміну від нього, побутовий кондиціонер здатний змінювати робочу потужність в залежності від виставленої температури. Тобто, досягнувши певної температури, кондиціонер продовжує працювати з меншою потужністю, підтримуючи задану температуру повітря. Немає потреби постійно включатися і вимикатися. Простий приклад: звичайний кондиціонер має потужність охолодження 2.5 кВт і не змінює її. Інверторний працює в діапазоні потужності від 1 до 3.2 кВт. В середньому, це як раз становить 2.5 кВт.

Головні плюси:

Плюси стають особливо очевидні при порівнянні инверторного кондиціонера зі звичайним. На особу такі переваги:

Є один лише недолік інверторних кондиціонерів - це завищена вартість. Але ціна, в порівнянні зі звичайною спліт-системою, завищена в середньому на 30%. Це не настільки багато, з урахуванням того, що купити кондиціонер за ціною доведеться один раз, а прослужить він мінімум пару десятків років без ремонту. Інверторна технологія не стоїть на місці, вже сьогодні її можна бачити на канальних, касетних, мульти-спліт-системах. Навіть промислове кондиціонування систем VRV, VRF не обходиться без инверторной технології. У будинках, де є діти, рекомендується ставити саме інверторні спліт-системи, так як доведено, що вони знижують ризик простудних захворювань.

В яких випадках перевагу звичайний кондиціонер?

Купити кондиціонер для будинку

Плавне терморегуляція інверторних кондиціонерів підходить не для всіх місць. Там, де постійні скачки температури звичайна справа, слід віддати перевагу звичайну спліт-систему. Йдеться про прохідних місцях, таких як торгові чи офісні приміщення. У житлових будинках не слід ставити побутовий кондиціонер на кухні або в тій кімнаті, де спостерігається різкий перепад температур.

Вся справа в тому, що інверторні спліт-системи занадто чутливі, і навіть закипаюча вода в каструлі для них - привід моментально реагувати. Раціональним рішенням буде встановити звичайний кондиціонер в місцях, де потрібна разове охолодження без подальшої підтримки температури. Прикладом служить конференц-зал: люди збираються в ньому на певний час, після чого залишають його і охолодження / обігрівання повітря втрачає актуальність.

Звичайно, багато хто бажає купити кондиціонер з установкою, але ремонтопридатність явно на користь звичайних кондиціонерів: запчастини та ремонт інверторних спліт-систем обходиться в рази дорожче. І якщо справа не в грошах, то їх комплектуючі на нашому ринку - велика рідкість. Ми зможемо дістати будь-яку рідкісну деталь, але замовити її доведеться за кордоном.

- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -