-

УКР | РУС

-

Монтаж VRF (VRV) систем кондиціонування

узор2 -

Содержание статьи:

-

Опис системи

vrf, vrv системи

VRF (VRV) - мультизональна система кондиціонування, призначена для середніх і великих приміщень (понад 100 тис.м 2). У порівнянні з мульти-спліт системою, має ряд переваг:

  1. Можливість видалення внутрішніх від зовнішнього блоку, більш ніж на 50 метрів.
  2. Використання разветвителей, що істотно скорочує кількість комунікацій.
  3. Комбінація зовнішніх блоків для збільшення холодильної потужності.

Максимальна холодильна потужність одного VRF, якщо не об'єднувати їх як модулі, становить 55 кВт. Їх можна комплектувати різними типами "внутрянок": настінні, канальні, касетні, стельові або колонні (дуже рідко). На сьогоднішній день, VRF (VRV) системи використовують тільки інверторне управління компресором. Це пов'язано з тим, що вже на законодавчому рівні, обмежують ввезення електрообладнання в Україні, яка не відповідає необхідній енергоефективності.

Для приватних будинків дуже важливі показники шуму на зовнішньому блоці. За допомогою VRF (VRV) системи, компресорний модуль можна максимально видалити від вікон на "шумобезопасное" відстань. Ще однією перевагою є можливість підключення бака для нагріву води. Бустерний блок може утилізувати тепло з повітря, переносячи його на теплообмінник з температурою до 70°C.

Монтаж VRF(VRV) системи

монтаж vrf, vrv системи

Монтажні роботи можна розділити на наступні етапи виконання:

  1. Буріння отворів в стінах для прокладки фреонових магістралей і повітропроводів, якщо заплановані внутрішні блоки канального типу.
  2. Монтаж зовнішнього блоку (або декількох, якщо необхідна більш висока потужність).
  3. Монтаж внутрішніх блоків (якщо це канальні).
  4. Монтаж фреонових магістралей до місць рефнетов з разветвителями.
  5. Пайка рефнетов з разветвителями (іноді вальцовка).
  6. Електричні підключення для управління і живлення від мережі.
  7. Вакуумирование і заправка системи необхідною кількістю фреону.

Ціна на монтаж VRF систем складається з ряду індивідуальних особливостей кожного об'єкта. До особливостей, відносяться витрати на спеціальну техніку для монтажу конденсаторів, прокладка фреонових магістралей в важко доступних місцях, кількість з'єднань для пайки та інші. Кожен проект вимагає детального прорахунку, який неможливо відобразити в стандартному прайсі. Телефонуйте на телефони нашої компанії і ми з задоволенням проконсультуємо і розрахуємо вартість вашого об'єкта.

-

Відео монтажу VRF системи кондиціювання у приватній квартирі

Змонтовано систему вентиляції та кондиціювання VRF на базі Mitsubishi Electric. П'ять канальних внутрішніх блоків та припливно-витяжна установка керуються через програму MELCloude. Додатково в систему вентиляції інтегрований паровий зволожувач, який контролює вологість у витяжному каналі і при необхідності додає в приплив пар.

-

Замовити послугу:

-- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -