-

УКР | РУС

-

Проектування вентиляції

узор2 -

Зміст:

- Проектування

Передмова

Проектування необхідно перш за все для того, щоб захистити інвестиції, час і впевненість про завершення розпочатого з позитивним результатом ...

Для тих, хто вперше стикається з завданням повітрообміну на довіреному об'єкті, можемо порадити не намагатися економити на проекті. Будь то житлове або комерційне приміщення, повна довіра підряднику реалізації повітрообміну, не захистить вас від явно неправильних складних розрахунків. У підсумку можете отримати неудовлетварітельний результат і зіпсовані відносини з монтажною організацією.

Призначення і склад проекту

Проектування систем вентиляції

При будівництві або реконструкції будівель, одними з найголовніших інженерних систем, є вентиляція і кондиціювання. Температура і якість повітря безпосередньо впливають на здорове самопочуття і рівень працездатності організму.

Існує багато різноманітних рішень по організації якісного мікроклімату. Одні з них більш економічно і технічно доцільні в конкретному випадку, ніж інші. Щоб замовник був впевнений в правильності обраного рішення, проект для систем вентиляції та кондиціонування узгоджують з державною експертизою. Ця експертиза дає свою незалежну оцінку правильності обраного рішення в даному проекті, з огляду на призначення приміщень і доступність експлуатації.

Склад проектної документації з вентиляції та кондиціювання будівель може відрізнятись в залежності від вимог замовника, але в стандартний набір такий:

При розробці проектної документації (стадія "П"), склад документації такий:

У комплект креслень (графічна частина на стадії "П", зазвичай виконується в програмі AutoCad), входить:

Ізометричний вид проектування 3

При розробці робочої документації (стадія "Р"), до складу проектної документації додатково розробляється такі креслення:

У комплект пояснювальної записки, додається:

норми проектування

Норми проектування

Так як експлуатація та призначення будівель може істотно відрізняться між собою, існують державні норми для проектування вентиляції. Норми визначають необхідний рівень мікроклімату для кожного випадку. Якщо не брати до уваги продуктивність, основні вимоги мікроклімату це:

Приміщення бувають житлові, нежитлові та виробничі. Кожне з них визначає нормативну базу і методи розрахунку для проектування. Для кожного типу приміщення, береться до уваги виділення шкідливих речовин від будівельних матеріалів з меблями, виділення продуктів життєдіяльності від людей і інші небажані джерела забруднень повітря.

Основним нормативним документом при проектуванні, є ДБН В.2.5-67:2013 "Опалення, вентиляція і кондиціювання". Додатково, існують методики розрахунку конкретних видів виробництв. Один з них, це ДСТУ Б EN 15251.

Розрахунок вентиляції та кондиціонування при проектуванні

Проектування вентиляції

Розрахунок вентиляції виконується виходячи з призначення будівлі і виду його експлуатації. Організація повітрообміну для житлових приміщень значно відрізняється своєю методикою від нежитлових і тим більше виробничих. Маючи вихідні дані (обсяг, кількість людей або робочих місць, особливості виробничого процесу, вимоги ДБН по організації повітрообміну, джерело теплоносія і можливість рекуперації тепла), можна приступати:

Потужність кондиціонування проектується виходячи з обсягу теплових припливів. Береться до уваги площа скління в по відношенню до сторін світу (південь, північ, захід, схід), матеріали огороджувальних конструкцій (бетон, цегла, метал), наявність теплоізоляції, висота стель, виділення тепла від офісної техніки.

Проектування мультізональних систем виконується з урахуванням рекомендацій і правил виробника обладнання.

Вартість проектування вентиляції

Фрагменти проектування кондиціонування

Наш проектувальник має досвід проектування вентиляції більше 15 років. Професійно виконав більше 500 проектів різної технічної складності. Має сертифікат проектувальника, а наша компанія ліцензію на монтаж вентиляції.

Вартість послуг проектування, зазначена в даному прайсі, може індивідуально обговорюватися. На ціну може впливати умови оплати, терміновість або архітектурні особливості будівлі. Якщо є питання, краще телефонуйте на телефон: 0504433502, ми обов'язково про все домовимося з вами ...

Категорія проектування До 200 м2 / більше 200 м2
(грн/м)
Проектування вентиляції в житлових будинках і квартирах 150/100
Проектування вентиляції в нежитлових громадських будівель 150/100
Проектування мультізональних систем кондиціонування (VRF, VRV) 150/100
Проектування систем осушення / зволоження 100/75
Проектування кондиціонування на базі системи чиллер-фанкойл - /75
Проектування на базі руфтопів в торгових центрах - /75

Мінімальна ціна проекту: 20000грн.

Приклад візуалізації проекту вентиляції в торговому центрі

-

Замовити послугу:

-- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -