-

УКР | РУС

-

Припливна система вентиляції

узор2 -

Зміст статті:

-

Пристрій припливної вентиляції

Пристрій припливної вентиляції

Існує природна і механічна система подачі повітря, але в цій статті ми будемо описувати пристрій механічної системи. Залежно від бюджету проекту, на пристрій вентиляції в приміщенні, можна вибирати різноманітну комплектацію компонентів, вартість яких може відрізнятися в рази друг від друга. Ось основні компоненти припливної вентиляції, для цілорічного використання:

  1. Вентилятор, правильно підібраний за характеристиками звуку, конструкції виконання, потужності двигуна і узгодженості з автоматикою.
  2. Фільтр необхідної конструкції виконання.
  3. Глушники для запобігання поширенню звуку по каналах воздуховодов.
  4. Калорифер електричний або водяний залежно від зручності експлуатації.
  5. Зворотний клапан для відсікання каналу, після зупинки роботи системи вентиляції.
  6. Автоматика управління системою.

Для більш складної припливної системи, в пристрій входять рекуператор, охолоджувач і іноді зволожувач повітря. Пристрій припливної вентиляції, зібране з цих компонентів, має забезпечувати необхідну підготовку повітря, щоб подати її в потрібні зони приміщення, в обсязі згідно, проектних розрахунків. Тільки на підставі досвіду і кваліфікації можна правильно спроектувати системи, в інших випадках всі спроби призводять до помилок, які не завжди можна дешево виправити.

Звертайтеся в компанію ТОВ Енергосистеми, ми маємо достатній досвід і бажання працювати!!!

Схема припливної вентиляції

Схема припливної вентиляції

Для нормальної роботи, систему необхідно укомплектувати автоматикою. Самий мінімальний набір автоматики включає в себе захист від перегріву вентилятора і калорифера, а також пристрій управління, для вентилятора - це перемикання швидкостей, для калорифера - контроль температури в каналі для своєчасної подачі теплоносія.

На зображенні знизу, показана схема припливної вентиляції з розташуванням датчиків і систем управління:

Це одна з простих схем роботи припливної вентиляції, на якій можна побачити принцип роботи необхідної автоматики і системи в цілому. Тут не вказані такі компоненти як рекуператор або охолоджувач, за якими потрібен також ряд заходів щодо захисту і управління./p>

Розрахунок припливної вентиляції.

Розрахунок припливної вентиляції

Розрахунок припливної системи вентиляції зводиться до наступних етапів:

  1. Розрахунок обсягу повітря, який необхідно подати в певні зони приміщення. Цей обсяг включає в себе санітарні норми комфортного або тимчасового перебування людей, компенсацію місцевих відсмоктувачів від джерел шкідливих виділень, компенсацію балансу за іншими витяжних систем, спрямованих на забезпечення нормального клімату.
  2. Наступний етап, це аеродинамічний розрахунок мережі повітроводів, спроектованих для рівномірної подачі припливного повітря з дотриманням норм проектування. Метою аеродинамічного розрахунку є визначення суми опорів у всій мережі з урахуванням місцевих опорів, опір на прямих воздуховодах і комплектуючих системи в цілому.
  3. Після визначення обсягу припливного повітря і заданих параметрів всередині приміщення, можна розрахувати необхідну потужність калорифера, за формулою:
    Q, кВт = L * & # 961; * c * (tп - tн)/3600; Де, L - обсяг припливного повітря, * ρ - щільність повітря, c - коефіцієнт, tп - tн - різниця температур повітря яку потрібно досягти.

Монтаж припливної вентиляції.

Монтаж припливної вентиляції

Кожен новий об'єкт індивідуальний як в технічному рішенні, так і в етапах монтування системи. Стандартно монтаж вентиляції йде наступними етапами:

- -

Замовити послугу:

-- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -