-

УКР | РУС

-

Чи потрібна вентиляція

узор2 -

Зміст статті:

Для чого потрібна вентиляція

Для чого потрібна вентиляція

Одне з найважливіших умов перебування людини в будь-якому приміщенні - це чисте повітря з достатньою кількістю кисню, в міру вологий і без пилу. Весь інший комфорт умовний, так як ніщо не зможе зрівнятися з цим. Зазвичай таким питанням задаються, коли починають будувати заміський будинок. Забувають про каналах для природної вентиляції і без відкриття вікон, повітря залишається закупорений в кімнаті вбираючись запахами від фарб і лаків від меблів і стін. У холодну пору року, перебувати в такому будинку стає небезпечно для здоров'я.

Для чого потрібна припливна вентиляція

При проектуванні вентиляції, деякі будівельники забувають про необхідність нульового балансу в приміщенні. Тобто витяжна система, що не буде нормально працювати якщо припливне повітря виявиться недоступний. Таке може статися в зимовий період року, коли вікна та двері будуть щільно закриті, для усунення проникнення холоду. В цьому випадку витяжка буде витягати повітря з усіх можливих щілин, в тому числі з вентиляційного каналу для санітарного вузла. Надалі приміщення буде насичуватися туалетними запахами і перебувати в ньому буде неприємно.

Як варіант можна використовувати віконні клапана для подачі свіжого повітря при включеній витяжці. Але буде відчуватися холодний потік по приміщенню, що не дуже приємно. У приватних будинках, повинен бути передбачений окремий вентиляційний канал в кухні, для компенсації кухонної витяжки. В іншому випадку потрібно буде синхронізувати примусову вентиляцію приточування з кухонними витяжкою.

-

Замовити послугу:

-- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -