-

УКР | РУС

-

Демонтаж кондиціонера

узор2 -

Зміст статті:

-

Демонтаж кондиціонера своїми руками

Демонтаж кондиціонера

Іноді доводиться переїжджати в інший будинок, а значить демонтаж кондиціонера неминучий. Багато хто помилково вважає, що демонтувати кондиціонер так само легко, як зняти шланг з пилососа. Однак це не просто висмикнути шнур з розетки, це серйозна робота, що вимагає не тільки знань, а й спеціальних навичок. Будь-яка дрібна помилка призведе до непоправних наслідків. Тому краще не ризикувати, а викликати кваліфікованих монтажників. Якщо бюджет не дозволяє, то можна зважитися і на самостійний демонтаж кондиціонера. Але робити це потрібно строго по інструкції, описаної нижче.

Щоб зробити все самостійно, без допомоги фахівців, потрібно здійснити такі дії:

 1. Включити кондиціонер, і задати режим охолодження на мінімальній температурі. Температура в приміщенні повинна перевищувати +18 градусів.
 2. Необхідно загнати весь газ в буфер конденсатора, для цього, при включеному компресорі закрити кран подачі фреону на кімнатний блок. Труба подачі набагато тонше, ніж та, що всмоктує.
 3. Трохи почекати, приблизно пару хвилин і негайно закрити кран забору хладогенту на зовнішньому блоці.
 4. Завершити з'єднання кондиціонер від мережі, щоб уникнути ураження електричним струмом.
 5. Викрутити все вальцювальні з'єднання і провід головного управління.
 6. Щоб уникнути попадання пилу в систему при майбутньому монтажі, всі відкриті порти основних підключень слід обмотати ізоляційною стрічкою.
 7. Завершити з'єднання кімнатний блок від стіни і викрутити монтажну планку.
 8. Викрутити гайки з болтів і зняти зовнішній конденсатор.
 9. Зняти залишилися кронштейни з зовнішньої поверхні.

Якщо все пройшло успішно, треба підготувати кондиціонер для подальшого транспортування. Під час перевезення або зберігання, він повинен завжди перебувати у вертикальному положенні. В іншому випадку може статися витік масла з компресорного картера. Теплообмінник накрийте картоном, а кімнатний блок найкраще обмотати целофаном. Так, пластик вбережете від випадкових подряпин. Якщо магістраль була теж демонтована, то кінці трубок потрібно також замотати ізоляційною стрічкою. Це правило чистого монтажу.

Вартість робіт

Довіряючи професіоналам монтажу, ви робите правильний вибір, розцінки наших послуг вказані нижче:

Вартість стандартного демонтажу Ціна (грн.)
Настінні спліт системи 07-12 (2 - 3,2 кВт) 800
Настінні спліт системи 15-18 (4,0 - 5,0 кВт) 1000
Настінні спліт системи 24-30 (7,0 - 8,5 кВт) 1500
Канальні, касетні і інші комерційні системи договорна

Під стандартними роботами мається на увазі зняття зовнішніх блоків без спец-техніки і залучення альпіністів-монтажників. Це означає, що демонтаж буде проводитися з відкритим доступом до агрегату. Ми виконуємо будь-які послуги, в найскладніших умовах і вирішуємо нездійсненні завдання. Однак складність обговорюємо заздалегідь, пропонуючи розумні ціни і гарантуючи якість.

Звертайтеся до нас прямо зараз, ми обов'язково домовимося!

Демонтаж кондиціонера: що потрібно знати, і чого остерігатися

Закачування газу

Всі сучасні спліт-системи влаштовані за одним і тим же принципом. Внутрішній і зовнішній блоки з'єднуються двома трубами, по яких курсує холодильний агент. Рідкий газ рухається від внутрішнього іспорітеля до зовнішнього по трубці з меншим діаметром. По більшій трубці з міді фреон повертається в кімнату, але вже у вигляді газу. І ось тут підстерігає небезпека, демонтаж кондиціонера спричинить за собою його повний вихід з ладу при найменшій помилці. Якщо вирішили провести демонтаж кондиціонера своїми руками, то врахуйте наступні моменти:

 1. Якщо неправильно відключити магістраль, то відбудеться повна або часткова витік фреону;
 2. Якщо вологе повітря потрапить в теплообмінник або трубки, то при запуску кондиціонера на новому місці компресор вийде з ладу. Волога особливо небезпечна для компресора;
 3. Дрібні частинки бруду або пилу не повинні потрапити в мідні трубки, так як вони є згубними для системи, особливо при невдалій транспортуванні або прокладанні крізь стіну;
 4. Ні в якому разі не можна пошкодити різьбові втулки, які припаяні до трубок. Якщо це станеться, то готуйте гроші на дуже дорогий ремонт;
 5. Щоб від'єднати дроти, завжди ставте мітки на клемах, вони допоможуть правильно приєднати проведення при подальшому монтажі агрегату;
 6. Якщо поспіхом не в потрібному місці обрізати дренажну трубку, що виводить конденсат на вулицю, то швидше за все доведеться її повністю міняти;
 7. Виконуючи демонтаж кондиціонера, важливо не втратити дрібні деталі кріплення, особливо якщо має бути тривале транспортування. Краще надійно закріпити їх на частинах кондиціонера.

Все вищесказане - ніщо інше, як висновки з гіркого досвіду тих, хто не дотримувався порад. Результат неуважності - кондиціонер, наведений в непридатність.

Демонтаж зовнішнього блоку

Демонтаж кондиціонера

Так як демонтаж кондиціонера зі збереженням газу - справа дуже складна, то варто розглянути як відбувається деінсталяція кожного з блоків окремо. Для того щоб відключити зовнішній блок, скористайтеся перевіреним методом професіоналів. Не обійтися без елементарних інструментів та спеціального обладнання. Рекомендується використовувати манометрический колектор, щоб правильно демонтувати магістралі від зовнішнього блоку до внутрішнього. Перевага використання колектора в тому, що витік фреону не просто зведена до мінімуму, а повністю запобігти. Однак варто він чималих грошей, і замовити демонтаж кондиціонера може виявитися навіть дешевше.

Приділити максимум уваги потрібно вакуумному насосу, який знаходиться в компресорі. Деталь дуже тендітна і ніжна, тому неприпустимо піддавати її будь-яким фізичним впливам. Щоб уберегти насос від небажаних чинників, виробники укладають його в щільний корпус, а сам механізм залишається в вакуумі. Далі мова піде про висоту, на якій закріплений конденсатор на вулиці.

Самостійно проводити демонтаж кондиціонера в Києві коштує тільки в тому випадку, якщо доступ до нього нічим не заблокований. Відмовтеся від складних маніпуляцій демонтажу на великій висоті, а якщо зважилися, то подстрахуйтесь монтажним ременем. Ремінь можна купити або взяти в оренду у професіоналів висотників. Алгоритм дій демонтажу такий:

Після виконаних робіт залишається відключити кондиціонер від мережі і від'єднати кінці. В основному їх відрізають спеціальним труборізом, але важливо залишити 20 сантиметрів до штуцерів. Кінці труб потрібно зачеканити на обох блоках. Кондиціонер готовий до перевезення.

-

Замовити послугу:

-- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -