-

УКР | РУС

-

Кондиціювання

узор2 -

Зміст статті:

-

Кондиціювання - це автоматична підтримка необхідної температури і вологості для оптимального комфорту людини. Оптимальною температурою в приміщенні вважається від + 22 до +24 за Цельсієм, вологість від 40 до 60%.

Схема кондиціонування в квартирі або будинку

Для реалізації системи кондиціонування в квартирі або приватному будинку, можливе використання різних типів кондиціонерів:

Спліт системи - найпоширеніша система і використовується в 99% випадків.

Схема спліт системи

Схема установки спліт систем хоч і проста, але є все ж особливості, на які слід звернути увагу:

  1. Не можна встановлювати внутрішній блок перед місцями відпочинку, сну або тривалої роботи. Навіть нетривалий вплив холодного потоку, викликає простудні захворювання.
  2. Відведення конденсату відбувається самопливом від найнижчої точки внутрішнього блоку. Куди саме він буде витікати, можна визначитися вчасно проектування.
  3. При виборі місця для зовнішнього блоку, слід пам'ятати про наступному доступі до нього. Якщо навіть не говорити про ремонт, то як мінімум, один раз на рік необхідно буде підключати манометр для вимірювання робочого тиску.

Монтажні роботи можна проводити як з готовим ремонтом, так і під час реконструкції. При готовому ремонті, місця для внутрішніх блоків, доведеться вибирати поруч із зовнішньою стіною, щоб зовнішній вигляд приміщення не псувала траса комунікацій. При запланованому монтажі, перед початком чистових робот, є можливість установки внутрішнього блоку в будь-якому місці, аби була можливість відведення конденсату.

- Схема мульти-сплит

Мульти-спліт - дуже цікава система, яка дає масу технічних можливостей:

Схема установки вимагає ретельного розрахунку і проектування. Є багато нюансів, на які слід звернути увагу:

  1. При використанні канальних внутрішніх блоків, потрібно аеродинамічний розрахунок на систему повітропроводів. А також підбір правильних розмірів повітропроводів з регулюючими заслінками, щоб отримати необхідну швидкість на перетині повітророзподільних пристроїв.
  2. Сумарна довжина фреонової магістралі, не повинна перевищувати заявлену виробником. Після запуску системи, слід дозаправить обсяг фреону, відповідно до кількості додаткових метрів фреонової магістралі.

Монтажні роботи слід проводити на початкових етапах ремонту. Робота виконується в кілька етапів. На першому етапі ріжуться штроби і свердлити отвори для укладання і проходу комунікацій. Для канального типу, монтується внутрішній блок з розводкою повітропроводів і підключенням до фреонової трасі. Якщо відведення конденсату відбувається в каналізацію, необхідно підключити через сифон.

На другому етапі робіт. виконуються електричні і фреонові підключення до зовнішнього і внутрішнього блоку. Вакуумирование і запуск системи. Якщо є блоки канального типу, то підключаються решітки і дифузори. Для касетних блоків - лицьова панель.

пробел

VRV системы - более усовершенствованное техническое решение подключения большого количества внутренних блоков на один наружный. Используется в больших частных домах или разных типах коммерческих помещений. Преимущества и недостатки такой системы:

Схема VRV систем

Виконання монтажних робіт слід виконувати після ретельної підготовки технічних розрахунків:

  1. Розрахунок теплових надлишків в приміщенні, з урахуванням виділення тепла електроустаткуванням, людьми, площею скління і розташування вікон згідно сторін світу.
  2. Проектування фреонової магістралі, з вибором необхідних діаметрів труб на різних ділянках і підбором до них трійників-рефнетов.
  3. При використанні внутрішніх блоків канального типу, провести аеродинамічні розрахунки для проектування системи воздуховодов.

Після всіх розрахунково-проектних робіт, слід виконати підготовчо-будівельні роботи з свердління отворів і каналів для укладання комунікацій. Виконати пайку мідних труб магістралі з трійниками-рефнетамі і підключити згідно з проектом до обраних внутрішнім блокам. На завершальному етапі, всю систему фреонової магістралі, слід накачати азотом і залишити на добу з підключеним манометром, для перевірки герметичності. Закачати технічно заданий вага газу і запустити.

- -

Замовити послугу:

-- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -