-

УКР | РУС

-

Правила установки кондиціонера

узор2 -

Зміст статті:

|

Правила установки на фасаді

Правила установки на фасаді

При проектуванні нових житлових комплексів, забудовник прописує угоду з інвесторами і покупцями готових квартир, угоду на виконання правил щодо розміщення зовнішніх блоків кондиціонерів. Для цієї мети виділяються спеціальні вентильовані кошика або місця на фасаді, які не будуть псувати зовнішній вигляд будівлі.

Для будинків ранньої забудови, такі правила стосуються центральних вулиць міста Київ, які характеризують історичну архітектуру. Міська адміністрація рекомендує розміщувати зовнішні блоки нема на фасад будівлі, а до середини двору. Але, на практиці ці правила і рекомендації не дотримуються. Гуляючи по Хрещатику і Подолу, можна на кожному кроці побачити зовнішні блоки кондиціонерів, які потворно псують вигляд.

У звичайних багатоквартирних будинках, які не перебувають в історичному центрі міста, зовнішні блоки кондиціонерів, потрібно розміщувати таким чином, щоб не псувати відносини з сусідами. Є багато спірних ситуацій, коли сусіди будуть в жодному разі не задоволені, але в такому випадку, завжди є суд, який в приватному порядку роз'яснить хто має рацію.

Правила установки блоків кондиціонера

Правила установки блоків кондиціонера

✔ Для монтажу настінного кондиціонера є рекомендовані відступи і правила для розміщення внутрішнього і зовнішнього блоку, а також мінімальна і максимальна довжина траси і температурні обмеження щодо використання в режимах охолодження або обігріву. У технічному паспорті будь-якого кондиціонера, виробник вказує на обмеження довжини фреона- магістралі і перепад висот між блоками, при яких не буде втрати холодильної потужності, а також допустимі зовнішні температури при обігріві та охолодженні.

✔ Мінімальна відстань від стелі до внутрішнього блоку, становить 5-10см. Це відстань необхідно для нормального забору циркуляційного повітря з-під стелі, і можливість відхилити корпус, для виконання вальцювальних і дренажних підключень. Праворуч і ліворуч, відстані потрібні для обслуговування і ремонту. Знизу для ефективного розподілу охолодження в приміщенні. При зменшенні мінімальної довжини траси, може бути неправильна конденсація холодоагенту в системі, і не повернення масла в компресор. При перевищенні максимальної довжини - зменшення холодильної продуктивності системи, а також перевантаження компресора. Для кондиціонерів типу "on / off", довжина фреону-магістралі повинна бути в середньому від 3 до 7 метрів, а для типів "invertor", може досягати до 25 метрів.

✔ Температурні обмеження потрібні для нормальної роботи компресора. При сильно низьких температурах, в кондиціонерах без підігріву піддону картера, масло буде густіти, і в результаті поганої мастила, компресор може перегрітися і вийти з ладу. При сильно високих температурах, компресор буде постійно перегріватися, і відключатися по датчику перегріву, в результаті датчик може не спрацювати і наслідки ті ж. Для цієї ж мети, потужність вибирають з 25% запасом.

|-

Замовити послугу:

-- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -