-

УКР | РУС

-

Як вибрати кондиціонер

узор2 -

Зміст статті:

-

Які бувають кондиціонери

Які бувають кондиціонери

Для зручності монтажу і експлуатації в різних типах приміщень, є певна кількість видів кондиціонерів. В ході боротьби за комфорт і ефективність, кліматичне обладнання змінювало конструкцію, яке було більш зручно в тих чи інших випадках використання. Заводи виробники проводили дослідження і тестові розробки, з метою отримання новаторства у виробництві нових видів обладнання, яке буде поза конкуренцією в своєму виконанні для конкретного типу приміщення.
Основні види кондиціонерів:

Крім основних систем кондиціонування, для комерційних приміщень застосовують VRV системи, канальні охолоджувачі в системах вентиляції, чиллери і руфтопи. Їх ми розглядати не будемо, так як ці системи вимагають детального технічного проектування і розрахунку доцільності їх застосування для кожного об'єкта.

Який кондиціонер вибрати для квартири або іншого приміщення

Який кондиціонер вибрати

1. Мобільний кондиціонер частіше купують на дачу в маленьку битовку або залізний МАФ з низькими полками, де немає місця внутрішньому блоку, а зовнішній блок нікуди встановлювати. У цьому випадку ситуація називається: на безриб'ї і рак риба))) ... В інших випадках, після того як набридне шум і малоефективне охолодження мобільного кондиціонера, встановлюють настінний спліт-систему.

2. Настінний сплит - найпопулярніший тип кондиціонера. Його використовують практично скрізь, де потрібно зберегти бюджет і швидко охолодити приміщення. Ефективність його використання обмежується такими умовами: площа приміщення до 100м2, висота стель не нижче 2,5 метрів і не вище 4 метрів, відсутність робочих місць і зон відпочинку в прямому дії напору охолодження. Дуже зручні в квартирах, при розміщенні не направленому на зони відпочинку, також в офісах і магазинах, де є стіна ненаправленная на робоче місце. Загалом, приміщень де зручно використовувати настінну спліт систему безліч, головне правильно знайти місце установки.

3. Мульти-спліт використовують в офісах, будинках та інших приміщеннях, де немає місця для більшої кількості зовнішніх блоків або дизайн фасаду не дозволяє. Якщо у вас схожа ситуація і ви готові заплатити за монтажні роботи та матеріали більше ніж за установку спліт-ситем, то цей варіант вам підходить. Тим більше, що до зовнішнього блоку можна підібрати різні типи внутрішніх блоків. Іноді це дуже зручно.

Який вибрати кондиціонер

4. Касетний кондиціонер - строго комерційний. У модельному ряді немає потужності менше 5,0кВт, що само собою говорить про те, що площа приміщення повинна бути не менше 30м2 з висотою стелі вище 3 метрів. Зручність їх використання полягає в рівномірному, чотирибічному розподілі холодильної потужності горизонтальними струменями, по всьому простору приміщення. Також, необхідно між стельове простір висотою від 300мм, що рідко зустрічається в приватних будинках і тим більше квартирах. Хоча в деяких будинках з великими коридорами, касетні кондиціонери все ж використовують.

5. Напольно-стельовий тип кондиціонера. Уже від назви можна судити, що приміщення зі скляними вітринами, без стельового простору, будуть самі проситься для установки у них саме цього обладнання. Також його можна розгорнути в вертикальне положення як радіатор і використовувати як підлогове виконання. Якщо судити по виконаним об'єктів, то в основному, застосування їх все ж за комерційними приміщеннями.

6. Канальний тип кондиціонера широко використовують як в комерційних так і в житлових приміщеннях. Найкраще вписуються в будь-який дизайн, а також найефективніша рециркуляція повітря серед всіх інших видів кондиціонерів. Але і ціна на обладнання та монтаж, значно вище ніж у інших. Канальні - ваш ідеальний клімат, відсутність шуму і різкого напору холодного повітря. Також, це ваш удар по бюджету.

7. Колонний кондиціонер встановлюють в приміщеннях, де потрібна висока потужність охолодження і при цьому інші типи кондиціонерів неможливо застосувати з різних причин. Або ремонт вже готовий і в нього не можна інтегрувати не один вид обладнання, або кондиціонери встановлюються тимчасово.

Як правильно вибрати кондиціонер

Правильно вибрати кондиціонер вам допоможуть інженери з ТОВ "Енергосистеми". Після з'ясування всіх ваших очікувань і аналізу сумісності цього з можливістю технічної реалізації, ми запропонуємо вам найбільш доцільне технічне рішення. Щоб ви довго шукали самі, що ж вам потрібно, дзвоніть нам і ми разом об'єднаємо можливості вашого бюджету і вимоги до кліматичного встаткування !!!

--

Замовити послугу:

-- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -