-

УКР | РУС

-

Установка мульти-спліт систем

узор2 -

Зміст статті:

-

Правила установки:

Умови

Мульти-спліт - створена щоб поліпшити зовнішній вигляд фасаду будівлі, замінюючи безліч конденсаторів одним. Система відрізняється від звичайного спліта можливістю підключати до 6 (шести) внутрішніх елементів на один зовнішній, при цьому є можливість не на 100% підсумувати холодильні потужності по відношенню до потужності зовнішнього. З цією системою є можливість вибирати сумарну холодильну потужність випарників на 25% вище по відношенню до холодильної потужності зовнішнього, при цьому продуктивність буде рівномірно розділятися між внутрішніми.

Через розмаїття видів випарників, правила установки мають багато особливостей пов'язаних з технічними особливостями. Можна підключати такі види як настінні, канальні, касетні і стельові. Кожен тип має свої особливості:

  1. Відведення конденсату від випарника, повинен відводитися самопливом (за винятком касетних і деяких канальних типів). А значить від випарника необхідно забезпечити ухил не менше 3 см / метр. Для внутрішніх, потужністю вище 3 кілловат, дренаж необхідно монтувати в термоізоляції.
  2. У першу чергу це якісні вальцювальні з'єднання і термоізоляція фреону-магістралі. Чи не якісні вальцювальні з'єднання спричинять за собою повну витік газу з системи, а не якісна термоізоляція втрату холодильної потужності і текти конденсату.
  3. Друге не менш важливе умова це перевірка герметичності системи, шляхом вакуумування і підключення манометра для перевірки якості вальцювальних з'єднань.

Вартість установки мульти-спліта:

Розцінки

Вартість установки буде оцінюватися за різними критеріями витрат і трудомісткості завдання. Для прикладу, при стандартній складності установки в приватному будинку на 2 (дві) кімнати, кошторис враховує довжину фреонових комунікацій, довжину дренажної системи, різка стін для попередньої закладки, повторний виїзд бригади. Початкова ціна буде розрахована від стандартного монтажу, в який входить:

Стандартна установка мульти-спліт системи Цена
Мульти-спліт з 2 (двома) 3,5 - 5,0 кВт 3500
Мульти-спліт з 3 (трьома) 5,0 - 7,0 кВт 5500
Мульти-спліт з 4 (чотирма) 7,0 - 10 кВт 8000
Мульти-спліт на 5 -6 (п'ять-шість) 9,0 - 13 кВт 10000

Додаткові послуг та матеріали:

Додаткові матеріали Ціна за 1 погонний метр
Мідь в ізоляції 6,35/9,52 300
Траса 6,35/12,7 350
Мідь в ізоляції 6,35/15,2 400
Траса 9,52/15,2 450
Мідь в ізоляції 12,7/19,05 550
Додаткові роботи -
Повторний виїзд бригади для підключення 300
Дополнительное отверстия в стене до 80 см 200
Різка штраби 50 * 50мм в цеглі 200
Різка штраби 50 * 50мм в бетоні 500
Розпакування вікон, за 1м2. 100

Схема установки мульти-спліт системи

Схема монтажу

Схема установки не має стандартного виду як при установці звичайного сплита, так-як на кожному об'єкті місця установки елементів будуть вибирати не виходячи з найближчого шляху до конденсатору, а виходячи з особистих вимог до зручності. На самому початку вибирають приемлимое місце для розміщення зовнішнього, і вже потім вибирають місця для установки внутрішніх з урахуванням можливості відводу конденсату в санітарний вузол або на вулицю в зливову трубу. У приватному будинку, для усунення шуму, місце установки вибирають подалі від спальних кімнат.

Етапи установки мульти-спліт системи:

  1. Узгодження технічно можливого розміщення і розрахунок вартості.
  2. Підготовка отворів і різання стіни для закладки і проходу фреону-магістралі і дренажної труби.
  3. Монтаж комунікацій і установка зовнішнього блоку.
  4. Установка (після чистових робіт).
  5. Вакуумирование і запуск системи.
  6. Консультації клієнта за правилами управління і експлуатації обладнання.
--

Замовити послугу:

-- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -