-

УКР | РУС

-

Типи кондиціонерів

узор2 -

Зміст статті:

-

Існує певна кількість типів кондиціонерів, які за своїми технічними характеристиками більш підходять до тих чи інших приміщень. Складність і вартість монтажних робіт безпосередньо залежить від виду системи.

Сплит система

спліт система

Cамий поширений вид, на 99,9% встановлюється в багатоквартирних будинках. Складається з настінного (внутрішнього) і зовнішнього блоку. Розмір внутрішнього блоку, потужністю 2,0 -3,2кВт, в середньому 290х800мм і вагою 8-10кг. Навіть якщо ремонт в квартирі закінчений, в 90% випадків можна знайти місце установки, без псування зовнішнього вигляду кімнати. Зазвичай в таких випадках вибирають стінку біля вікна, щоб заховати магістраль комунікацій і викид конденсату відразу на вулицю.

Переваги: величезний асортимент за ціною і якістю з можливістю підібрати по дизайну приміщення, низька вартість монтажних робіт.

Недоліки: шум від внутрішнього блоку, обмежена рециркуляція повітря.

Мульти Спліт

Мульти спліт сістемиу

Це система з одного зовнішнього блоку і внутрішніх блоків від 2 до 6 штук, в залежності від конфігурацій моделі. У нього є дві переваги в порівнянні зі звичайною спліт системою, такі як компактний один зовнішній блок, замість декількох у спліт системи, а також використання зовнішнього блоку з меншою сумарною потужністю. Це буває вигідно, коли є багато кімнат, які не використовуються одночасно і є можливість перерозподіляти потужність зовнішнього блоку там, де потрібно. Монтаж мульти-спліт системи полягає в прокладки магістралей комунікацій від внутрішніх блоків до зовнішнього, підключенню і вакуумированию.

Переваги:​​ використання одного зовнішнього блоку для поліпшення вигляду фасаду будівлі, можливість усунення шуму від вікон при використання системі в приватному будинку.

Недоліки: більш висока вартість обладнання та монтажних робіт, обмежена рециркуляція повітря.

Канальний тип

Канальний спліт система

Відрізняється можливістю підключення повітропроводів для більш ефективної рециркуляції повітря, а також, в окремих випадках, можливістю підмішування свіжого повітря в обсязі 25% від загальної витрати. Менш поширений, ніж спліт система, його встановлюють чаші в комерційних приміщеннях, де є потреба в підвищеної потужності, а висота стель дозволяє прокладку повітропроводів. Внутрішній блок вішають під стелею, де є можливість відвести конденсат, для зовнішнього вибирають місце, де зручно проводити регулярне обслуговування.

Переваги: ​​ якісна рециркуляція повітря, низький рівень шуму, відсутність внутрішнього блоку в видимості приміщення, можливість використання високих холодильних потужностей.

Недоліки: більш висока вартість обладнання та монтажних робіт, необхідність меж-стельового простору або сусіднього приміщення для установки внутрішнього блоку.

Касетний тип

Кассетная сплит система

Відрізняється плавної, чотирьох сторонньої роздачею охолодженого повітря і призначений для комерційних приміщень з високими стелями. Корпус касетного внутрішнього блоку зручно монтується в стелю типу «armstrong» і займає 200-300мм. Конденсат відводиться дренажним насосом в найвищу точку і від неї йти самопливом в каналізацію або на вулицю. Зовнішній блок встановлюється в зручному, для обслуговування місці.

Переваги: ​​ зручність монтажу для приміщень з великою площею і високими стелями, можливість використання високих холодильних потужностей.

Недоліки: більш висока вартість обладнання та монтажних робіт, шум від внутрішнього блоку.

Стельовий тип

Стельова спліт система

Відрізняється можливістю подачі охолодженого повітря горизонтальної струменем уздовж стелі і стельової установкою. Такі якості дуже важливі коли висота стель недостатньо висока, щоб застосувати касетний тип кондиціонера і немає між стельового простору для канального. Модельний ряд в бюджетних моделях, починається з 5,0 кВт холодильної потужності, що для побутового приміщення близько 50м2. Тому рекомендуються використовувати на площі не менше 35м2. Для магазину або аптеки заставленій вітринами, де кожне місце на стіні максимально використовують, стельовий вил буде дуже до речі.

Переваги: ​ можливість подавати охолодження горизонтальної струменем при стельовому монтажі. Зручність технічного обслуговування.

Недоліки: більш висока вартість обладнання та монтажних робіт, шум від внутрішнього блоку, габарити.

-

Замовити послугу:

-- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -