-

УКР | РУС

-

Установка витяжки на кухні

узор2 -

Зміст статті:

- Установка витяжки на кухніУстановка витяжки на кухні

Норми і вимоги до витяжок на кухні

Установка витяжки на кухні - в сучасних оселях, так само необхідна як пилосос або пральна машина. Якщо при готуванні їжі не видаляти забруднене повітря жиром, гаром і запахами їжі, він буде осідати на меблі, стіни і одяг. Квартира або приватний будинок перетвориться в засмальцьоване приміщення, де неприємно пахне.

  1. Кратність повітрообміну в кухні квартири або приватного будинку повинна бути на рівні 10-12 крат від обсягу. Залежно від площі кухні, слід вибирати відповідну потужність витяжки.
  2. Відстань від вручений поверхні до витяжного накриття становить від 60 до 80 см. Залежить від типу плити (газова або електрична) і особливостей кухні. Згідно норм, для електричної плити - 60 см, для газової - 70 см. Основне правило для всіх, це чим нижче буде встановлено парасольку, тим більше його ефективність.

Попередній монтаж каналів для відведення в шахту вентиляції.

Монтаж каналів для відведення в шахту вентиляціїМонтаж каналів для відведення в шахту вентиляції

Місце викиду відпрацьованого повітря (шахта або вулиця), не завжди поруч з точкою установки витяжки. Для цього, попередньо закладаються канали необхідного перетину.

На сьогоднішній день, пластикові канали "Вентс" не мають конкуренції в Україні з розмірами від 55х100мм д 90х220мм. В наявності є все небхдімие отвди, трійники і переходи. Для попередньої закладки каналів, я рекомендую вибирати розмір 60х204, якщо витяжка слабка і 90х200 при більш потужною. Приєднувальних розмір діаметра від 100 до 150 мм.

Вартість установки і монтажних робіт.

Види робіт. Ціна (грн.)
1 Розбивка отвори в шахту от 700
2 Різка зовнішнього отвору алмазної установкою от 1500
3 Попередня закладка каналів от 1000
4 Установка витяжки от 700
-

Замовити послугу:

-- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -