-

УКР | РУС

-

Монтаж VRF кондиціювання та вентиляції

узор2 -

VRF кондиціювання:

У сучасних квартирах з вишуканим ремонтом від досвідченого архітектора не обійтися без сучасної системи мікроклімату. У даній квартирі це VRF система кондиціювання припливно-витяжна вентиляція з додатковим догріванням та зволоженням припливного повітря.

Обладнання найвищої якості, на базі Mitsubishi Electric. Незважаючи на високу продуктивну потужність, шум зовнішнього блоку не чути у квартирі, що приємно здивувало мене. П'ять канальних внутрішніх блоків SEZ-M25DA та SEZ-M50DA, розташували під стелею в коридорі та санвузлах. Для забезпечення обслуговування передбачені сервісні люки.

Обладнання найвищої якості, на базі Mitsubishi Electric. Незважаючи на високу продуктивну потужність, шум зовнішнього блоку не чути у квартирі, що приємно здивувало мене. П'ять канальних внутрішніх блоків SEZ-M25DA та SEZ-M50DA, розташували під стелею в коридорі та санвузлах. Для забезпечення обслуговування передбачені сервісні люки. Для розподілу повітря вибрали щілинні дифузори прихованого типу, що дуже гармонійно вписується з трековими світильниками. Також, є можливість віддаленого керування кожним блоком через додаток MELCloude.

Припливно-витяжна система вентиляції Mitsubishi Electric LGH-35RVX-Е:

Якісна система вентиляції забезпечує 90% об'єму припливу або в спальні з кабінетом або в гостьову кімнату, витяжка з коридору. Для холодного періоду в систему включений електричний калорифер для обігріву повітря і паровий зволожувач. Зволожувач міряє вологість у витяжному каналі і за потреби додає пар у приплив.

-

Замовити послугу:

-- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -