-

УКР | РУС

-

Вентиляційне обладнання Вентс

узор2
Побутові вентилятори
Побутові вентилятори
промислові вентилятори
Промислові вентилятори
комплектуючі вентиляції
Комплектуючі вентиляції
провітрювачі
Стінні провітрювачі

Характеристики об'єкта при виборі вентилятора...

    При проектуванні технічного рішення по повітрообміну, будь-якого приміщення, є ряд питань, які потрібно з'ясувати для адекватної роботи системи в цілому. Потрібно розрахувати витрати повітря м3 / год, виходячи з ДБН по даному приміщенню або індивідуально. Наступним етапом буде з'ясування величини опору в мережі повітроводів і комплектуючих системи вентиляції після аеродинамічного розрахунку. Також, для правильного підбору вентилятора, необхідно з'ясувати, чим забруднене буде повітря.

Типові питання, що виникають при проектуванні складу пестицидів і виборі вентилятора...

картинка вентилятори

    Для прикладу візьмемо складське приміщення для зберігання пестицидів. Згідно чинного СНиП 2.04.05-91, для такого типу складу необхідний мінімальний повітрообмін в одноразовому обсязі приміщення і аварійний (на випадок пожежі), в 10 кратному обсязі. після розрахунку обсягу повітря і величини опору в мережі повітроводів, можна підібрати канальний вентилятор Вентс з потрібними характеристиками. Якщо витяжний вентилятор повинен очищати відпрацьоване повітря через додаткові вугільні фільтра, величина опору через ці фільтра зробить звичайний канальний вентилятор не доцільним в такій системі. У систему вентиляції, необхідно буде проектувати відцентровий вентилятор равлик, при правильному виборі по характеристикам, він виконає потрібний витрата повітря з урахуванням всіх опорів на фільтрах.
    Купити канальний вентилятор можна в багатьох організаціях, але тільки наші фахівці запропонують вам безкоштовну допомогу в підборі вентилятора і дадуть відповідь на всі ваші запитання.
    Вентилятор осьовий, часто застосовують при проектуванні теплиць, так як для деяких рослин є вимога в рухливості повітря. Цей тип вентилятора може видавати високий витрата повітря при низькому споживанні електроенергії, але маленькими можливістю долати опір в мережі повітроводів.

Безшумний вентилятор...

    При підборі вентиляторів для вентиляції в приватному будинку, крім стандартних вимог по витраті повітря і подолання всіх опорів, необхідно вибирати безшумний вентилятор. Такі типи вентиляторів виготовляються в спеціальному шумоізольованому корпусі і забезпечують зниження шуму від вентилятора 5-10 Дб. Якщо немає герметичного і шумоізоліровать приміщення для розміщення вентиляторів стандартного виконання, проектування вентиляторів в шумоізольованому корпусі, буде єдиним правильним рішенням.

Вентилятори Вентс...

    Є багато виробників вентиляторів, з хорошими технічними характеристиками і відгуками споживачів. У нас в Україні, велику популярність придбали вентилятори Вентс. Маючи великий асортимент моделей, в співвідношенні ціна і якість, вони задовольняють 99% необхідних технічних характеристик, маючи більш низьку вартість. Можна довго перераховувати переваги цього заводу і чому витяжний вентилятор купити у Вентс. Є правильний рекламне гасло для цього: купуй у вітчизняного виробника!

- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -