-

УКР | РУС

-

Вентиляційне обладнання Вентс

узор2 -
Побутові вентилятори
Побутові вентилятори
промислові вентилятори
Промислові вентилятори
комплектуючі вентиляції
Комплектуючі вентиляції
провітрювачі
Стінні провітрювачі

Характеристики об'єкта при виборі вентилятора...

    При проектуванні технічного рішення по повітрообміну, будь-якого приміщення, є ряд питань, які потрібно з'ясувати для адекватної роботи системи в цілому. Потрібно розрахувати витрати повітря м3 / год, виходячи з ДБН по даному приміщенню або індивідуально. Наступним етапом буде з'ясування величини опору в мережі повітроводів і комплектуючих системи вентиляції після аеродинамічного розрахунку. Також, для правильного підбору вентилятора, необхідно з'ясувати, чим забруднене буде повітря.

Типові питання, що виникають при проектуванні складу пестицидів і виборі вентилятора...

картинка вентилятори

    Для прикладу візьмемо складське приміщення для зберігання пестицидів. Згідно чинного СНиП 2.04.05-91, для такого типу складу необхідний мінімальний повітрообмін в одноразовому обсязі приміщення і аварійний (на випадок пожежі), в 10 кратному обсязі. після розрахунку обсягу повітря і величини опору в мережі повітроводів, можна підібрати канальний вентилятор Вентс з потрібними характеристиками. Якщо витяжний вентилятор повинен очищати відпрацьоване повітря через додаткові вугільні фільтра, величина опору через ці фільтра зробить звичайний канальний вентилятор не доцільним в такій системі. У систему вентиляції, необхідно буде проектувати відцентровий вентилятор равлик, при правильному виборі по характеристикам, він виконає потрібний витрата повітря з урахуванням всіх опорів на фільтрах.
    Купити канальний вентилятор можна в багатьох організаціях, але тільки наші фахівці запропонують вам безкоштовну допомогу в підборі вентилятора і дадуть відповідь на всі ваші запитання.
    Вентилятор осьовий, часто застосовують при проектуванні теплиць, так як для деяких рослин є вимога в рухливості повітря. Цей тип вентилятора може видавати високий витрата повітря при низькому споживанні електроенергії, але маленькими можливістю долати опір в мережі повітроводів.

Безшумний вентилятор...

    При підборі вентиляторів для вентиляції в приватному будинку, крім стандартних вимог по витраті повітря і подолання всіх опорів, необхідно вибирати безшумний вентилятор. Такі типи вентиляторів виготовляються в спеціальному шумоізольованому корпусі і забезпечують зниження шуму від вентилятора 5-10 Дб. Якщо немає герметичного і шумоізоліровать приміщення для розміщення вентиляторів стандартного виконання, проектування вентиляторів в шумоізольованому корпусі, буде єдиним правильним рішенням.

Вентилятори Вентс...

    Є багато виробників вентиляторів, з хорошими технічними характеристиками і відгуками споживачів. У нас в Україні, велику популярність придбали вентилятори Вентс. Маючи великий асортимент моделей, в співвідношенні ціна і якість, вони задовольняють 99% необхідних технічних характеристик, маючи більш низьку вартість. Можна довго перераховувати переваги цього заводу і чому витяжний вентилятор купити у Вентс. Є правильний рекламне гасло для цього: купуй у вітчизняного виробника!

- узор
facebook youtube Messenger viber telegram
-
- - -